Tableta per Ripigmentim te Lekures Vitix x 30 tab Zmadho

Tableta per Ripigmentim te Lekures Vitix x 30 tab

VPH0083

Produkte te reja

ACM

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tableta te cilat ndihmojne ne rregullimin e depigmentimit te lekures.

Suplement ushqimor antioxidant qe limiton demtimin e lidhur me stresin oksidati, vecanerisht ne epiderme.

Te gjithe perberesit reduktojne efektet e demshme te radikaleve te lira te lekures se demtuar nga vitiligo.

Ky suplement ushqimor permban ekstrakt pjepri, vitamina C, E, B12, acid folik, baker, zink, selenium. Gjithashtu edhe enzima te vecanta dhe enzima te dehidratuara te peroksid hidrogjenit.

30 kapsula

30 produkte te tjere ne kete kategori: