Xhel per Pastrim te Thelle te Lekures Sebionex Gel 200 ml Zmadho

Xhel per Pastrim te Thelle te Lekures Sebionex Gel 200 ml

VPH0084

Produkte te reja

ACM

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel per pastrim te thell te lekures, nuk shkakton tharje ose demtim te saj.

Keshillohet per lekure te yndyrshme dhe me tendence aknetike.

Ruan pH e lekures, nuk permban sapun dhe shpelahet lehte.

Aplikohet ne lekure te lagur.

200 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: