Krem Mbrojtes Sebionex Solar SPF 50-40 ml Zmadho

Krem Mbrojtes Sebionex Solar SPF 50-40 ml

VPH0085

Produkte te reja

ACM

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem me mbrojtje te larte ndaj diellit dhe rrezeve UVB+UVA.

Me faktor mbrojtes SPF 50.

E pershtatshme per lekura mikse dhe te yndyrshme.

Me efekt mat.

Aplikohet ne lekure te paster dhe te thate, 30 min para ekspozimit ne diell.

40 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: