Krem per Zbehjen e Cikatriceve Cicastim 20 ml Zmadho

Krem per Zbehjen e Cikatriceve Cicastim 20 ml

VPH0092

Produkte te reja

ACM

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem rigjenerues i cili pershpejton sherimin e lekures se demtuar dhe parandalon dhe zbeh krijimin e cikatriceve.

Zbut dhe qeteson lekuren.

E pasur me glicerine, e kombinuar me dyll perimesh duke ofruar nje hidratim te mire.

Perhapet dhe thithet me lehtesi nga lekura.

20 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: