Suplement Ushqimor me Vitamina Viaderm Complete Zmadho

Suplement Ushqimor me Vitamina Viaderm Complete

VPH0100

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Suplement ushqimor i cili permban vitamina, minerale dhe ekstrakte bimore.

Biotina ndihmon ne mbajtjen e flokeva ne gjendje te mire dhe bakri ndihmon ne igmentimin e duhur te tyre.

Vitamina A, niacina dhe zinku kontribuojne ne mbajtjen e nje gjendjeje te mire te lekures.

Bakri ndihmon ne ruajtjen e pigmentimit normal te lekures.

Viaderm Complete ndihmon edhe ne forcimin e thonjve.

Vitaminat A dhe E jane antioksidante te rendesishem qe mbrojne trupin kunder radikaleve te lire dhe plakjes se qelizave.

Perberesit: L-methionine 125 mg,  Biotine 150 mcg,  Silikon, Niacin 16 mg, Zn 15 mg , Cu, Vit.E 10 mg , Vit.A 380 mcg.

Paketimi permban 30 tableta

30 produkte te tjere ne kete kategori: