Krem Trupi Neutrogena 300ml Zmadho

Krem Trupi Neutrogena 300ml

JJ0041

Produkte te reja

Neutrogena

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Balsam per trupin i markes Neutrogena.

Zbutje e menjehereshme e lekures se trupit.

Absorbohet shpejt nga lekura dhe qendron per nje kohe te gjate.

Formula e pasur me vitamine E e cila mbron lekuren tharja dhe nga shenjat e plakjes, me efektet antioksidues.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Masazhoni lehtesisht trupin tuja por edhe fytyre.

75 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Per trupin

30 produkte te tjere ne kete kategori: