Neutrogina per Eleminimin e Pikave te Zeza Tonic, 200 ml Zmadho

Neutrogena per Eleminimin e Pikave te Zeza Tonic, 200 ml

JJ0045

Produkte te reja

Neutrogena

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tonik per pastrimin e lekures, i markes Neutrogena.

Eliminon pikat e zeza.

I pershtatshme per lekure te yndyrshme dhe me tendence per krijimin e pikave te zeza.

Largon papastertite dhe pastron ne thellesi.

Permban alkool dhe acid salicilik, dhe mentol qe ka nje efekt ftohes.

200 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Tonic

30 produkte te tjere ne kete kategori: