Neutrogena Krem Fytyre 50 ml

JJ0048

Produkte te reja

Neutrogena

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per fytyren i markes Neutrogena.

Zbutje e menjehereshme e lekures.

Absorbohet shpejt nga lekura dhe qendron per nje kohe te gjate.

Hidraton dhe zbut lekure.

E mban ate te paster dhe te shendetshme.

Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje ne lëkure te pastruar.

50 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem per fytyren

30 produkte te tjere ne kete kategori: