Aparat Tensioni Maxmed Sense 1

SG0105

Produkte te reja

 • Aparat tensioni
 • Automatik
 • Performance e larte
 • Ekran LCD

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 300 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Aparati tensioni automatik i cili ben nje monitorim te thjeshte, te shpejte dhe te sigurte te presionit te gjakut.

Zbulon rrahjet e crregullta te zemres.

Me memorie per  21 grupe leximi.

Ka ekran te madh LED.

Ka nevoje per bateri 4 x AA te cilat jane te perfshira ne paketim.

30 produkte te tjere ne kete kategori: