Pregnacare Plus Omega-3 56 Tableta

FF0059

Produkte te reja

Vitabiotics

 • Vitabiotics
 • Pregnacare Plus Omega 3
 • 28 Tableta Acid Folic & Vitamin D 
 • 28 Tableta Omega 3 
 • Ne total 56 Tableta

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Paketa e dyfishte "Pregnacare Plus" ofron tablete te pasura ma vlera ushqyese.

Pereberes te ndryshem ushqimor, thelbesore per shtatzani duke perfshire nivelin e rekomanduar te 400mcg acidit folik dhe 10mcg vitamine D plus nje kapsule shtese Omega-3.

Siguron nje burim te pasur te acidit docosahexaenoic (DHA) qe kontribuon ne zhvillimin normal te trurit dhe syve te fetusit.

Pregnacare Vitabiotics Plus Omega 3 suplement ushqimor i cili permban 56 tableta.

28x tableta Pregnacare multi-nutricional me 400mcg acid folik

28x kapsula Omega-3 me 300mg DHA

Pregnacare Plus nuk përmban vaj peshku të ekstraktuar nga toni, peshkaqeni apo peshku shpatë pasi ai nuk rekomandohet për gratë shtatzana.

Konsultohu me mjekun perpara perdorimit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: