Nivea Hair Care Shampoo Blond Shine 250 ml Zmadho

Nivea Hair Care Shampoo Blond Shine 250 ml

ALL0057

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo Nivea per kujdesin e flokeve biond.

Per nje volum te jashtezakonshem dhe butesine e deshiruar.

Me ekstrakt kamomili, per floke te shendetshem dhe me elaasticitet.

Rigjeneron siperfaqen e flokeve duke i dhuaruar shkelqim.

250 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: