Nivea Sun Deep Training Oil 200ml Zmadho

Nivea Sun Deep Training Oil 200ml

ALL0069

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj per nxirje Nivea.

Per nje lekure te shendetshme dhe te hidratuar.

Ju ofron nje nxirje te shpejte dhe pa e demtuar lekuren.

Formule ushqyese me vaj Jojoba e cila siguron nje lageshti optimale per lekuren duke mos lejuar qe ajo te thahet.

Sasia 200ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Vaj per nxirje

30 produkte te tjere ne kete kategori: