Hartmann Tensoval Aparat Tensioni Duo Control Comfort Device Zmadho

Hartmann Tensoval Aparat Tensioni Duo Control Comfort Device

VPH0027

Produkte te reja

Hartman

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

10 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monitor automatic per matjen e presionit arterial me saktesi shume te larte.

Fale Teknologjise Duo Sensor( kombinim i metodes oshilatore dhe asaj Korotkoff), detekton edhe aritmite kardiake.

Shume e pershtatshme per perdorim nga profesionistet ne fushen e mjekesise.

Kapacitet i memories per 2 perdorues, regjistron matjet per 30 dite sipas dates dhe oreve.

Bateri te mjaftueshme per 1400 matje .

Produkt i prodhuar ne Gjermani. 

30 produkte te tjere ne kete kategori: