Cmim i reduktuar! Korse per Gra Shtatezena e Zeze Masa L/XL Zmadho

Korse per Gra Shtatezena e Zeze Masa L/XL

Produkte te reja

Pompea

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 600 Lekë

1 280 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Korse per grate shtatzena qe mbulon dhe pjesen e stomakut. 

Teper e rehatshme dhe praktike. 

Korse pa qepje dhe e perbere 94 perqind nga mikrofiber dhe 6 perqind llastik.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Veshje intime Korse për shtatëzana

30 produkte te tjere ne kete kategori: