Nuk Tampon Gjiri Ultra Dry 30 cope Zmadho

Nuk Tampon Gjiri Ultra Dry 30 cope

FF0027

Produkte te reja

Nuk

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

570 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tampon per gjirin ultra thithes, te markes Nuk.

Mbrojtje e besuehme per lekuren dhe rrobat.

Meterial shume i bute dhe miqsore me lekuren.

Me shtrese te brendshme absorbuese duke siguruar mos rrjedhje te qumshtit.

Paketimi permban 30 cope.

Fleta e të dhënave

Për gjirin Tampon gjiri

30 produkte te tjere ne kete kategori: