Maternea Elasticity Vaj per Trupin Zmadho

Maternea Elasticity Vaj per Trupin

VPH0018

Produkte te reja

Maternea

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gjate shtatzanise lekura hapet jashtezakonisht dhe niveli i rritur i hormoneve ndikon ne rigjenerimin normal te saj.

Lekura thahet dhe behet me e ndjeshme, nganjehere edhe irritohet duke shkaktuar kruajtje. Keshtu kerkon kujdes te veçante me ushqim intensiv per te ruajtur elasticitetin e saj.

Vaji per shtim te elasticitetit i markes Maternea, permban nje kombinim te perzgjedhur prej 97.6% te perberesve natyral me cilesi te larte , vajra bimore dhe vitamina. Ata normalizojne dhe permiresojne gjendjen e lekures, duke siguruar lageshti, ushqim, elasticitet dhe butesi.

Aplikohet me lehtesi. Keshillohet per perdorim te perditshem p.sh pas dushit ne te gjithe trupin me levizje rrethore dhe masazhuese.

Sasia 100ml.

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Per trupin

30 produkte te tjere ne kete kategori: