Krem Mbrojtes Uveblock SPF 80 + Tinted Zmadho

Krem Mbrojtes Uveblock SPF 80 + Tinted

VPH0054

Produkte te reja

Isis Pharma

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem mbrojtes me ngjyre te lehte UVE bllokues me faktor mbrojtes 80+.

Permban perberes natyral te cilet ofrojne mbrojtje imune dhe qelizore.

Pervec mbrojtjes ndaj diellit ky krem ofron edhe nje hidratim lekure afatgjate.

Nuk permban paraben dhe aromatizues (Fragrance).

Eshte rezistent ndaj ujit.

Per nje rezultat sa me te mire keshillohet te perhapet ne fytyre dhe ne qafe 15 minuta para ekspozimit ne diell.

Riaplikojeni shpesh, sidomos pas notit, aktiviteteve sportive ose ferkimit.

Shmangni kontaktet me syte.

40 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem kundra diellit 80+

30 produkte te tjere ne kete kategori: