Trudi Shampo Late me Polene te Luleve Zmadho

Trudi Shampo Late me Polene te Luleve

CFO0023

Produkte te reja

Trudi

99 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femije, permban vetem detergjente delikate qe rrjedhin nga perpunimi i kokosit.

Nje shampo e embel, natyrale qe nuk irriton syte e femijeve dhe eshte delikate ne trajtimin e flokeve.

Perberja baze e shampos eshte poleni i luleve e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.

30 produkte te tjere ne kete kategori: