Trudi Sapun Likuid me Mjalte dhe Shume Lule Zmadho

Trudi Sapun Likuid me Mjalte dhe Shume Lule

CFO0026

Produkte te reja

Trudi

3 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Praktike çdo here qe duhet te pastroni duart dhe pjeset e tjera te trupit te femije.

Fluidolatte Soap Delicate Trudi Baby Care permban vetem detergjente delikate qe rrjedhin nga perpunimi i kokosit.

Perberja e saj eshte e bazuar ne mjaltin e mijra luleve me vetite zbutese dhe zbutese.

Eshte veçanerisht e pershtatshme per perdorim te perditshem.

30 produkte te tjere ne kete kategori: