Trudi Sapun Likuid Delikat me Mjalte Zmadho

Trudi Sapun Likuid Delikat me Mjalte

CFO0012

Produkte te reja

Trudi

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sapun i lengshem per larjen e bebes

Me perberje mjalti nga lulet dhe ekstrakt portokalli

Delikat per lekuren e femijes, e lan e pastron ne thellesi dhe njekohesisht e mban mjaft te bute

Sapuni ka nje sasi prej 250ml dhe mund te perdoret per dush per te gjitha llojet e lekures

I testuar dermatologjikisht

30 produkte te tjere ne kete kategori: