Johnson Baby Shampo 300 ml me Lavander Zmadho

Johnson Baby Shampo 300 ml me Lavander

JJ0007

Produkte te reja

Johnson Baby

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femije me ekstrakte te Lavandres per relaksim.

Shampoja me e mire per floket e femijeve tuaj!

Formula e re delicate e shampos Johnson Baby ruan te pa ndryshuar nivelin natyral te hidratimit, nuk le mbetje dhe eshte e bute per syte si uji i paster.

E krijuar per te vegjlit, e shkelqyer per te rriturit.

Me nje sasi prej 300ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: