Chicco Shampo 750ml 0m+ Zmadho

Chicco Shampo 750ml 0m+

CH0026

Produkte te reja

Chicco

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

950 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per banjo delikate per bebet tuaja, e markes Chicco.

Me formulen e re "Pa lot".

E pershtatshme per bebe 0+ muajsh.

Me ekstrakte kalendule qe pastron butesisht lekuren e bebes dhe ideale per kujdesine  perditshem te saj.

Hipoalergjik, pa paraben dhe e testuar dermatologjikisht.

Projektuar per te reduktuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

Sasia 750ml.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: