Chicco Puder Baby Moments 0m+ Zmadho

Chicco Puder Baby Moments 0m+

CH0029

Produkte te reja

Chicco

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

540 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puder e markes Chicco me mbrjtje te larte

Njihet per mbrojtjen kunder djersitjes nga pelena

Formula e e vecante e pudres nuk bllokon poret e lekures dhe lejon frymemarrjen natyrale te saj

E testuar dermatologjikisht dhe klinikisht  

Hipoalergjik, pa alkol, pa paraben, pa ngjyrues.

Zvogelon rrezikun nga reaksionet alergjike

Sasia 150gr

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: