Beble Sapun i Lengshem per Bebe, 75 gr Zmadho

Beble Sapun i Lengshem per Bebe, 75 gr

VPH0015

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sapun i lengshem

Perberesit: Vaj ulliri, vitamine E, D-panthenol .

Sapuni siguron nje lekure te bute dhe e mbron ate nga papastertite.

Mbrojeni lekuren e foshnjes suaj duke perdorur ne higjenen e perditshme sapunin bebble.

 

 

 

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-12 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: