Footprim Krem Hidratues per Kembet Zmadho

Footprim Krem Hidratues per Kembet

VPH0019

Produkte te reja

Footprim

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem hidratues per kembet, i markes Footprim

Me ekstrakt te pemes se cajit, dyllit te bletes dhe glycerin.

Kremi siguron hidratim qe zgjat per lekurat e thata.

Kombinimi i dyllit natyral me butesine e glycerines, ushqejne dhe sigurojne elasticitetin e lekures. Nedrsa ekstrakti i pemes se cajit ka efekt antibakterial.

E pershtatshme edhe per problemet e kembeve tek personat qe vuajne nga diabeti.

Sasia 75ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: