Krem Mbrojtes Uvebblock SPF 50 + Tinted Fluid Zmadho

Krem Mbrojtes Uvebblock SPF 50 + Tinted Fluid

VPH0050

Produkte te reja

Isis Pharma

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem mbrojtes me ngjyre te lehte ne trajte lengu.

UVE bllokues me faktor mbrojtes 50+.

Permban perberes natyral te cilet ofrojne mbrojtje imune dhe qelizore.

Pervec mbrojtjes ndaj diellit ky krem ofron edhe nje hidratim lekure afatgjate.

Nuk permban paraben dhe aromatizues (Fragrance).

Eshte rezistent ndaj ujit.

Per nje rezultat sa me te mire keshillohet te perhapet ne fytyre dhe ne qafe 15 minuta para ekspozimit ne diell.

Riaplikojeni shpesh, sidomos pas notit, aktiviteteve sportive ose ferkimit.

Shmangni kontaktet me syte.

40 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem kundra diellit 50+

30 produkte te tjere ne kete kategori: