Krem Mbrojtes Uveblock Clean Derm SPF 30

VPH0051

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem mbrojtes UVE bllokues me faktor mbrojtes 30.

Krem mbrojtes per lekure te yndyrshme.

Pervec mbrojtjes ndaj diellit ky krem ofron edhe nje hidratim lekure afatgjate.

Absorbohet shpejt dhe nuk le shenja te bardha.

Riaplikojeni shpesh, sidomos pas notit, aktiviteteve sportive ose ferkimit.

Shmangni kontaktet me syte.

40 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem kundra diellit 30+

30 produkte te tjere ne kete kategori: