Krem per Lehtesimin e Skuqjes Ruboril Expert M Zmadho

Krem per Lehtesimin e Skuqjes Ruboril Expert M

VPH0047

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Trajtim per lehtesimin e skuqjes dhe mbrojtjes vaskulare.

Posacerisht per lekure normale dhe mikse.

Hidraton dhe mbron lekuren nga agresore te jashtem.

Me perberes si: ß- Calm Complex: shoqata e anti-skuqjes, qetesuese, riparuese, fortifikuese dhe hidratuese e perberesve aktive.

Phospholipids / Jojoba, Mimosa Dhe Lentat E Flutures / Oil Camelina: agjente hidratues dhe zbutes

Pa paraben dhe aromatizues.

Aplikojeni ne lekure te paster ne fytyre dhe qafe, ne mengjes dhe ne mdremje.

30 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: