Dologel

CFO0029

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel per masazh gingival 25 ml

Perdoret ne rastet e acarimit dhe lezioneve te gojes dhe shperthimit te pare dentar te foshnjes.

Ne perberjen e tij ka propolis dhe ekstrakte kamomili me veprim qetesues per mishrat e dhembeve gjate daljes se dhembeve te para.

Aplikohet me gisht nje pike xhel dhe masazhohen mishrat e dhembeve.

Mund ta riaplikoni sa here qe eshte e nevojshme.

Perberja: ekstrakti valeriana officinalis 5%, kamomil riciklohen 5%, 5% propolis dylli.

30 produkte te tjere ne kete kategori: