Apple Baby Furce Dhembesh Zmadho

Apple Baby Furce Dhembesh

SG0077

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

300 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set per kujdesin e gojes se me te vegjelve.

Seti pemban furcen dhe aksesore te tjere higjene.

Furca eshte e vogel e pershtatur posacerisht per to.

Me fije te buta te cilat nuk irritojne mishin e dhembeve.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: