Peshore Femijesh Laica PS3001W1

INV0053

Produkte te reja

Laica

 • Peshore elektronike per femije
 • Pesha maskimale 20 kg
 • Ekran te madh LCD
 • Permasat: 32 x 52 x 6 cm
 • 4 bateri 1.5v AAA (jo te perfshira)

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peshore elektronike qe mat peshen trupore te femijeve.

Peshon deri ne 20 kg, ndarje 5 g, funksion tarues.

Ekran te madh LCD. Funksion fikues te peshes dhe kunder vibrimeve.

Përmasat e peshores janë 52 x 32 x 6 cm.

Kërkon 4 bateri  1.5V alkaline AAA.

30 produkte te tjere ne kete kategori: