I Ri Chipolino Kupe Dushi HEART (GREEN) Zmadho

Chipolino Kupe Dushi HEART (GREEN)

CHP0211

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Kupe Dushi HEART

 • Kupe dushi ne modelin Heart
 • Ne material cilesor, pa permbajtje plastike
 • Me doreze dhe veshje te bute

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Kupe Dushi HEART

Kupe dushi per banjon e femijes

Rekomandohet te perdoret tek femijet e moshes mbi 10 muajsh

Perbere nga material ne cilesi te larte, pa permbajtje plastike per te ofruar siguri per femijen

Me veshje dhe cep te bute per te ruajtur nga cdo goditje aksidentale

Me doreze mbeshtetese te bute, komforte dhe teper ergonomike

Pastrohet lehtesisht

15 produkte te tjere ne kete kategori: