Hipp Lëng Molle 200ml Zmadho

Hipp Lëng Molle 200ml

KOS0020

Produkte te reja

HIPP

30 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Përbërësit: lëng molle* nga koncentrati i lëngut të mollës, vitamin C

*Pa gluten

*Prodhim organik

Përdorimi: Për fëmijë nga muaji i 4. Tundeni përpara përdorimit. Burim I mire vitaminash. Mund të përdoret edhe I holluar me ujë në raportin 1:2.

Pas hapjes tëruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 3 ditësh. Sigurohuni që produkti të jetë i padëmtuar.

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

8 produkte te tjere ne kete kategori: