Bota e Kafshëve Zmadho

Zbuluesit e vegjel - Bota e Kafshëve

JB0211

Produkte te reja

 • Faqe: 16
 • ISBN: 9789928177971
 • Viti i botimit: 2016
 • Grupmosha: mbi 3 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

100 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur për lëvizjen. Sa shumë keni për të mësuar rreth botës së kafshëve! Sa shumë keni për të mësuar!

Rreth serisë dhe librit

Në këtë libër me pak faqe lexuesit e vegjël do të kenë mundësinë që të njihen me kafshët kryesore që jetojnë në planetin tonë. Përmes një informacioni të përpunuar në mënyrë didaktike për moshat e vogla, të vendosur në 30 dritare të vogla, të vegjlit do të informohen për kafshë të tilla si deveja, elefanti, lepuri, gjarpri, lopa, gjeli, miu etj.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Rekomandohet per grupmosha 3+

16 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: