Trupi im i mahnitshëm Zmadho

Trupi im i mahnitshëm

JB0208

Produkte te reja

498 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur trupin e njeriut.Sa shumë keni për të mësuar!

Libri është i konceptuar me pak faqe multidimensionale, me informacione të shtjelluara qartë saktë dhe në mënyrë koncize përmes lojërave të ndryshme, të cilat në aspektin didaktik kanë vlera pedagogjike që fëmija të mësojë lehtë dhe shpejt. Në më shumë se 50 dirtare jepen të dhëna për organet kryesore të njeriut si sytë, veshët, hunda, goja, zemra, stomaku, skeleti, kraharori, etj. 

Rekomandohet per grupmosha 3+

16 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: