Fjalët e mia të para

BAO0033

Produkte te reja

490 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ky është një libër që iu dedikohet fëmijëve të vegjel të nisin të mësojnë fjalët e para. Ky libër elektronik me pyetje-përgjigje vjen në ndihmë jo vetëm për të pasuruar fjalorin e përditshëm, por edhe për të testuar fëmijën tuaj përmes sistemit elektornik me të cilën është përgatitur nga botuesi. Shkolla, dhoma e gjumit, e ndenjes, banja, parku vijnë si një lojë e bukur për fëmijën i cili do të provojë veten me miushin magjik.

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijë ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Rekomandohet per grupmosh 2-6 vjec

12 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: