Luaj me shkronjat

BAO0006

Produkte te reja

493 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

860 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kutia "Luaj me shkronjat" përmban fisha kartoni me 36 shkronjat e gjuhës shqipe. Secila shkronjë shoqërohet me nga një figurë. P.sh: shkronja A = ANA (personazhi i kutisë) shkronja B = BALONA ….. etj. Pas njohjes së shkronjës dhe figurës, fëmijët do të kalojnë në një etapë tjetër: atë të fjalëformimit. Kjo lojë mund të luhet dhe në kompjuter me anën e CD-s që shoqëron kutinë.

Rekomandohet per grupmosha 3-6 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: