Seria - Zbulimet e Para

BOT0279

Produkte te reja

100 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set me libra per femije nen titullin 'Zbulimet e Para'

Koleksioni permban 4 libra: Kafshet, Planeti Yne, Trupi i njeriut dhe Ferma

Librat kane 37 faqe secili dhe jane te pershtatshem per femijet tuaj te grupmoshes 3-6 vjec

Falë tekstit të shkurtër e të kapshëm, fotografive dhe ilustrimeve zbavitëse, keto libra jane te përkryer për një zbulim te gjerave te reja, kafsheve, planeteve, trupit te njeriut apo jetes ne fshat.

Kafshet- Për një fëmijë, adoptimi i një kafshe është shpesh ëndërr, por ka plot gjëra që duhen ditur mbi këto kafshë nëse dëshiron të adoptosh një apo thjesht nëse ke interes për kafshët

Ky libër do t'i ndihmoj fëmijet të zbulojnë kafshët që na bëjnë shoqëri.

Planeti yne- Fëmijët do të zbulojnë përmes këtij libri tiparet e ndryshme të planetit tonë, një udhëtim i mahnitshëm do t'i çojë nëpër oqeane, male, pyje, shkretëtira dhe pole... Do të mahniten nga peizazhet, shumëllojshmëria e bimeve dhe pemëve, sigurisht edhe nga kafshët që jetojnë në këto zona! Ky libër do t'i ndihmojë të kuptojnë më mirë botën që i rrethon.

Trupi i njeriut- Për një fëmijë të vogël, trupi është një "makinë" paksa e ngatërruar.Ky libër do ta ndihmojë të nisë zbulimin e tij. 

Ferma- Për fëmijët, jeta në ferrnë është shpesh e vështirë për t'u kuptuar. Ky libër do t'i ndihmojë të kuptojnë më mirë se prej nga vijnë drithërat, qumështu, mishi, leshi, vezët dhe shumë prodhime të tjera. Ata do të zbulojnë jetën në fshat dhe do të njhen me të gjitha kafshët që jetojnë në fermë, nga pula te lopa, nga rosa te delja.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: