Set Dhuratë - Libra për 2 Vjetorin

JB0251

Produkte te reja

100 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set me tre libra per 2 Vjetorin

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 2 vjeç.  

Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike.

Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Seti permban Perralleza per femije 48 faqe, Shkruaj, fshi ,meso shkronjat 26 faqe dhe Shkruaj, fshi, meso Numrat, 26 faqe

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: