Përrallëza për fëmijë - 1 vjeç

JB0232

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 48
 • ISBN: 9789928240002
 • Grupmosha: mbi 1 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një përmbledhje e mrekullueshme me përrallëza të shkruara enkas për fëmijë 1-2 vjeç. Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse. Në këtë libër do të takoni lepurushët kërcimtarë, majmunët gudulisës, një arush të lezetshëm, madje dhe një tigër lozonjar. Uluni, rehatohuni dhe kënaquni së bashku me fëmijën tuaj. Shijoni me ta bukurinë e të qenurit fëmijë!

Rekomandohet per grupmosha 1+

48 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: