Përrallëza për fëmijë - 1 vjeç

JB0232

Produkte te reja

889 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 1 vjeç. 
Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Rekomandohet per grupmosha 1+

48 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: