Përrallëza për fëmijë - 3 vjeç

JB0234

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 48
 • ISBN: 9789928240026
 • Përkthyesi: Stavri Pone
 • Grupmosha: mbi 3 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

201 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një përmbledhje e mrekullueshme me përrallëza të shkruara enkas për fëmijë 3-4 vjeç.Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse. Në këtë libër do të njiheni me pandat e uritura, me një luan që rri zgjuar gjithë natën dhe një tigër që sheh ëndrra me sy hapur. Do të takoni edhe kafshë të tjera në një kënd lojrash magjik. Uluni, rehatohuni dhe kënaquni së bashku me fëmijën tuaj. Shijoni me ta bukurinë e të qenurit fëmijë!

Rekomandohet per grupmosha 3+

48 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: