Përralla për 5 min - Rrëfenja të fermës

JB0228

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 48
 • ISBN: 9789928240286
 • Përkthyesi: Anxhela Cikopano
 • Grupmosha: mbi 4 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një përmbledhje e rrallë që do t’i argëtojë shumë fëmijët teksa u lexon. Argëtohuni pa fund në fermë me këtë përmbledhje fantastike me rrëfenja 5 minutëshe. Bashkohuni me zogun e vogël në aventurën e tij të madhe, njihuni me mistert e dhive të zgjuara dedektive, takoni gomarin me talent të veçantë dhe shumë të tjera. Sa herë të kthejnë faqet, vogëlushët do të qeshin e do të argëtohen.

Rekomandohet për grupmosha 4+.

48 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: