Shkruaj, fshi, mëso - Numrat Zmadho

Shkruaj, fshi, mëso - Numrat

JB0240

Produkte te reja

501 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike.

Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund.

Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme

Rekomandohet per grupmosha 3-6 vjec

26 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: