Ora folëse

BAO0064

Produkte te reja

493 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Çdo ditë nise me këtë orë të zgjuar e shumëngjyrëshe.

Vendose në kyçin e dorës dhe shtyp butonat për të dëgjuar tingujt qesharakë dhe meloditë.

Ajo të mëson që të tregosh orën dhe njëkohësisht të kujton se çfarë ke për të bërë.

Rekomandohet per grupmosha 3-6 vjec

10 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: