Trupi im

BAO0071

Produkte te reja

900 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ky libër i njeh fëmijët me pjesët e trupit dhe si funksionon organizmi ynë.

Duke e shfletuar këtë libër fëmijët zbulojë për sekretet e trupit të tyre, mësojë për skeletin, zemrën dhe gjakun, frymëmarrjen, tretjen, urinimin, nervat, shqisat etj.

Duke shtypur butonat fëmijët do të argëtohen duke dëgjuar tingujt e gëzuar, si dhe do të pasurojnë fjalorin duke dëgjuar fjalët.

Rekomandohet per grupmosha 3-6 vjec

12 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: