Enciklopedia ime e parë

BAO0032

Produkte te reja

497 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 100 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth.

Rekomandohet per grupmosha 3-4 vjec

12 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: