Fjalët e mia të para Zmadho

Fjalët e mia të para

JB0025

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 8
 • ISBN: 9789928177490
 • Grupmosha: 0-3 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 100 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Me 18 meloditë e mahnitshme, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

Rekomandohet per grupmosha 3-6 vjec

8 faqe.

30 produkte te tjere ne kete kategori: