Femija ne Vitet e Para te Jetes Zmadho

Femija ne Vitet e Para te Jetes

ISO0004

Produkte te reja

891 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Në këtë libër do të gjeni këshilla dhe ndihmë për fëmijën tuaj. Është përzgjedhur dhe adresohet te ju, prindër, për tiu hequr dilemat dhe momentet më kritike gjatë prindërimit në hapat e para.

Lindja e një fëmije është një ngjarje e madhe, e cila do ta ndryshojë plotësisht jetën tuaj. Jo vetëm vogëlushi juaj do të mësojë të perceptojë botën, por edhe ju do ta zbuloni sërish atë dhe do të mësoni të shihni plot gjëra të reja.

Asnjëherë në jetë njeriu nuk mëson më shumë se në vitin e parë të jetës, që do të thotë: mësim, zhvillim dhe zbulim çdo ditë.

Ky libër do të jetë për ju, si dhe për shumë nëna të tjera të reja një ndihmë e madhe.

Ky udhëzues, i cili prek temat më të rëndësishme të vitit të parë të jetës, ju udhëzon si dhe ju jep ndihmë, këshilla dhe siguri. Edhe nëse ky “njeri i vogël e i ri” ju shqetëson ndonjëherë, në këtë libër do të gjeni këshilla të rëndësishme.

Libri vjen nga nje grup autoresh

Me 139 faqe

30 produkte te tjere ne kete kategori: