Cmim i reduktuar! Si të Kujdeseni për Fëmijët Tuaj Zmadho

Si të Kujdeseni për Fëmijët Tuaj

UP0085

Produkte te reja

901 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 500 Lekë

2 125 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një udhëzues i detajuar, me ilustrime, për kujdesin mjekësor të prindërve ndaj fëmijëve që nga shtatëzania deri në moshë të rritur, i cili plotëson nevojat me informacione dhe këshilla për çdo situatë. Rekomandime të vlefshme shëndetësore, të dhëna në një stil të këndshëm të shkruari, i udhëheqin prindërit me kujdes përgjatë foshnjërisë, fëmijërisë së hershme dhe periudhës së adoleshencës.

Ky liber vjen nga nje grup autoresh.

Me 704 faqe

30 produkte te tjere ne kete kategori: