Truri i Fëmijës (Prindër të Zgjuar, që Rritin Fëmijë të Zgjuar) Zmadho

Truri i Fëmijës (Prindër të Zgjuar, që Rritin Fëmijë të Zgjuar)

UP0094

Produkte te reja

901 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vallë, a e dini se truri i fëmijës suaj ka 166 herë më shumë qeliza trunore nga ç'është numri i të gjitha qenieve njerëzore që jetojnë në këtë planet? Ai përbëhet nga një mijë miliardë qeliza.

Nje liber nga Tony Buzan

Me 288 faqe

30 produkte te tjere ne kete kategori: